Kontakt mailowy:
the.spam.hunter@gmail.com

Skopiuj CSS
sobota, 28 lipca 2012

foremka i babki z piasku na plaży
foremka i babki z piasku na plaży
foremka i babki z piasku na plaży

Mam nadzieję, że nie spodziewaliście się prawdziwych gwiazd ;)

Pan Foremka został znaleziony dzisiaj na plaży, posłużył do zabijania czasu, popozował do zdjęć i został na noc zakopany w piasku.

Ten koślawy kształt na piasku, z Panem Foremką jako egzotycznym kwiatem wpiętym we włosy, to ja. Oczywiście. Pozdrawiam wakacyjnie :)

piątek, 27 lipca 2012

plaża w łazach

Jestem jak jaszczurka - moje życie uzależnione jest od wylegiwania się w słonku. Mogę to robić dowolnie długo. :)

Nasze morze jest najlepsze!

środa, 25 lipca 2012
poniedziałek, 23 lipca 2012
piątek, 20 lipca 2012

dziewczynka na huśtawce

Mistrzejowice to bardzo zielona okolica. Mają własne Planty. Moim zdaniem o wiele przyjemniejsze niż te w centrum. Oprócz całego terenu zielonego mają tam dwa boiska, kamienie do jazdy rowerem, skatepark, wielki plac zabaw. Spacerowałam tam dzisiaj i jestem pod ogromnie pozytywnym wrażeniem.

czwartek, 19 lipca 2012

osty w trawie

Osty potrafią świetnie zadbać o swój interes. Kolce wbijają się w paluchy na długo pozostawiając bolesną nauczkę dla każdego, który ma wobec nich złe plany. Tylko pozazdrościć.

czwartek, 12 lipca 2012

bambina w trawie

Bambinka jest u mnie na wakacjach :)

wtorek, 03 lipca 2012

woodcamp 2012 wypoczynek nad jeziorem
wakacyjny wypoczynek nad jeziorem

Udało mi się nie spędzić tego dusznego i upalnego weekendu w Krakowie. Cieszyłam się skwarem w towarzystwie lasu i jeziora. I znajomych (moich mniej niż bardziej). Było jak na kolonii w dawnych pięknych czasach :)

W zaszłym roku też byłam nad tym jeziorem, tylko że już prawie na jesieni. http://fotoszoko.blox.pl/2011/09/Resztki-lata.html

sobota, 23 czerwca 2012

cukinia

Mieszkanie w mieście ogranicza. Zwłaszcza w kwestii wiedzy o wyrastaniu roślinek. Kupując cukinie nie miałam bladego pojęcia jak będzie wyglądał krzak i jak będą wyrastać na nim cukinie. Teraz już wiem. Cukinia to bardzo twarda roślina, świetnie rośnie ma małe igiełki na liściach i łodygach. Szybko kwitnie a łodyżka z kwiatkiem zamienia się w część zjadliwą. W sumie nie do pomyślenia.

Odnośnie niewiedzy, to jest ona wszechobecna. Nawet w przypadku tak oczywistych warzywek jak kalarepa, sałata czy pomidor. Wszystko posadziłam tak blisko siebie, że mam jeden wielki gąszcz. Z sałatami radzę sobie tak, że wyjadam nieparzyste. Pomidory dzisiaj poprzycinałam solidnie redukując odrosty (nawet te z kwiatkami... z bolącym sercem, ale taki miałam przykaz). Kalarepy na razie są za małe na zbiory i muszą jakoś przetrwać bez mojej ingerencji.

Za rok będę już dużo mądrzejsza.

piątek, 22 czerwca 2012

pomidor własnej hodowli

Na razie jest jeden pomidorek. Koktajlowych nie liczę. Czekam na więcej. Muszę też pomyśleć o wyższych tyczkach, bo krzaczki przerosły już moje prowizoryczne konstrukcje.

Część pomidorowych krzaczków cierpi na jakąś chorobę - robią się brązowe plamy i żółkną liście. Pryskanie olejkiem z pomarańczy i wyciągiem z alg niewiele pomaga. Zobaczymy czy dadzą radę.

czwartek, 21 czerwca 2012
środa, 20 czerwca 2012
poniedziałek, 18 czerwca 2012

w parku latem

Nie ma to jak posiedzieć w cieniu wśród zieleni

sobota, 16 czerwca 2012