Kontakt mailowy:
the.spam.hunter@gmail.com

Skopiuj CSS
piątek, 29 marca 2013

stare polskie słoje weckastare polskie słoje weckastare polskie słoje wecka

Słoje znalazłam na śmietniku. Przechodziłam obok i uśmiechnęły się do mnie. Bez wahania zabrałam wszystkie do domu, wymyłam i wygotowałam. Teraz pozostaje znaleźć im zastosowania.

Zupełnie nie rozumiem, jak ktoś mógł je wyrzucić. Stare rzeczy mają duszę i wyprodukowano je z najwyższą starannością. Nie tak jak cały ten współczesny badziew - byle jak, byle było, byle zarobić. 

piątek, 22 marca 2013

dokarmianie sikorek słonecznikiem

Ponieważ końca zimy nie widać postanowiłam pomóc lokalnym sikorkom. Zauważyłam, że jest ich całkiem sporo i przylatują na krzaczek bzu pod moimi oknami. Chciałam im kupić słoninę, ale myśl, że będzie mi dyndała za oknem, przegoniła ten pomysł. Zdecydowałam się na suszony słonecznik, który od lata zdobił moją szafkę w kuchni i pokrywał się kurzem.

Z pierwszym słonecznikiem sikorki uwinęły się szybko. Z drugim jeszcze szybciej. Teraz sypię im nasionka luzem, bo już się przyzwyczaiły i mnie odwiedzają. Smutno było patrzeć, że odlatują z niczym.

Świetnie się je obserwuje. Są bardzo grzeczne, nie ma awantur, przylatują pojedynczo. Wbrew temu czym mnie straszono, nie brudzą. W tym roku będę musiała zebrać dużo słoneczników z myślą o zimie i latających potworkach.

wtorek, 19 marca 2013

laskowa snowboard

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem swojej jednoosobowej firmy, a firma weszła w posiadanie wypasionego telefonu z aparatem, internetem i innymi cudami, które nie są zupełnie potrzebne w telefonach... W związku z tym zainstalowałam sobie aplikację Instagram i wrzucam tam co jakiś czas zdjęcia. Przypuszczam, niestety, że częściej niż na bloga.

Jeżeli jesteście ciekawi co to i jak to, zapraszam: http://instagram.com/fotoszoko

*

Zdjęcie powyżej to Laskowa. Tak się sprytnie udało, że wyciąg zatrzymał się nad trasą (a nie w lesie) i wyszło mi całkiem niezłe ujęcie.