Kontakt mailowy:
the.spam.hunter@gmail.com

Skopiuj CSS
piątek, 28 grudnia 2012
piątek, 14 grudnia 2012

pierniczki lukrowane świąteczne
pierniczki lukrowane świąteczne
pierniczki lukrowane świąteczne

Coś ostatnio naszła mnie wena twórcza. Sprowadziłam do domu choinkę, ubrałam ją w co było. Uszyłam nawet własnymi rencoma osłonkę na doniczkę z worka jutowego i wstążki. Nie wspominam o Gwiazdkowym Piracie. Wczoraj chyba było apogeum - czas na pieczenie i lukrowanie ciastek!

Nigdy wcześniej nie piekłam ciastek, nie mówiąc już o lukrowaniu. Przyznam się nawet, że byłam święcie przekonana, że lukier kupuje się w sklepie... Na szczęście nie byłam sama. Zasiedliśmy w trójkę do pracy i oto jej fantastyczne efekty. Zabawa była świetna, co prawda duże dzieci szybciej się nużą niż małe, i większość ciasteczek musiałam wymalować sama, ale to akurat żaden problem.

środa, 12 grudnia 2012

poduszki formografia milo na allegro do kupeinia

W końcu, stało się. Podjęłam decyzję, że czas najwyższy spróbować rozstać się z poduchami. Wystawiłam je na allegro.

Oczywiście już chwilę później miałam wyrzuty sumienia, że jak ktoś je kupi, to już nie będę ich miała schowanych w szafie, czekających aż kuknę do nich z podziwem. Będzie je miał ktoś inny... Mało biznesowe podejście...

Tak więc targają mną przeciwności.

Jakbyście jednak chcieli bardzo taką moją poduchę, to polecam gorąco. Są cudne! Bardzo starannie i profesjonalnie wykonane. I do tego unikatowe.

Klikając tutaj przełączycie się na moje firmowe allegro.

środa, 05 grudnia 2012

pirat gwiazdka świąteczna

Spadł śnieg. Postanowiłam nie konfrontować się z nim. Nie wychodzę z domu. Jak się uda, to przez całą zimę. Żeby z nudów nie zwariować postanowiłam nauczyć się czegoś nowego i przydatnego. Szycia.

Na pierwszy ogień poszły ozdoby świąteczne, chociaż moje dzieło do zdobienia się raczej nie nadaje. Pierwszą moją gwiazdkę uratowała cudza kreatywność i przemiana w pirata.